Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Dekarz
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/20/0645
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwadniania dachów. Wykonywanie konserwacji, napraw i rozbiórki pokryć dachowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Dekarz - Papiarz

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-20
    •  Opis stanowiska: praca przy zgrzewaniu papy na dachu oraz przy rozkładaniu membran PVC. Wymagania: doświadczenie w pracach dekarskich, umiejętność pracy z papą...

  • Zobacz więcej
  • Dekarz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kamionki Duże Dodane: 2020-10-11
    • Montaż instalacji PV na dachu.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie zawodowe na stanowisku dekarz

  • Zobacz więcej
  • Dekarz - Monter membran PVC

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-05
    • Opis stanowiska: poszukujemy dekarzy z doświadczeniem w montażu membran PVC. Praca przy dociepleniu dachu wełną mineralną oraz pokryciu membraną PVC. Wymagania: 1 rok...

  • Zobacz więcej