Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Dekarz
Miejsce pracy: Kamionki Duże
Numer: StPr/20/0848
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji PV na dachu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku dekarz

Miejsce pracy:

Kamionki Duże


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Dekarz - Papiarz

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-20
    •  Opis stanowiska: praca przy zgrzewaniu papy na dachu oraz przy rozkładaniu membran PVC. Wymagania: doświadczenie w pracach dekarskich, umiejętność pracy z papą...

  • Zobacz więcej
  • Dekarz - Monter membran PVC

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-05
    • Opis stanowiska: poszukujemy dekarzy z doświadczeniem w montażu membran PVC. Praca przy dociepleniu dachu wełną mineralną oraz pokryciu membraną PVC. Wymagania: 1 rok...

  • Zobacz więcej