Praca: Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Dekarz
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/21/0292
OBOWIĄZKI:
prace dekarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rypin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Projektant instalacji / asystent projektanta(nr 1705)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Koronowo Dodane: wczoraj
    • - Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji i urządzeń dla linii galwanicznych, w tym instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, itd.- Analiza merytoryczna i techniczna...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji(nr 1704)

    • Montaż urządzeń oraz instalacji dla linii galwanicznych, montaż wanien i zbiorników galwanicznych, prace instalacyjne, konserwacyjne, serwisowe. Wymagania konieczne:...

  • Automatyk/programista plc(nr 1703)

    • · programowanie sterowników PLC (głównie B&R),· tworzenie wizualizacji na panele operatorskie oraz systemy SCADA,· tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi,·...