Praca: Diagnosta laboratoryjny (nr 0819)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Diagnosta laboratoryjny (nr 0819)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0819
OBOWIĄZKI:
wykonywanie badań w Pracowni Serologicznej i prowadzenie Magazynu Banku Krwi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe oraz prawo wykonywania zawodu diagnosty

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 115 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu