Praca: Diagnosta laboratoryjny w zakładzie anatomii patologicznej (nr 2747)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Diagnosta laboratoryjny w zakładzie anatomii patologicznej (nr 2747)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/2747
OBOWIĄZKI:
diagnostyka patomorfologiczna i cytologiczna, procedury specjalne - barwienia immunohistochemicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe oraz prawo wykonywania zawodu diagnosty

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 186 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu