Praca: Diagnosta samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Diagnosta samochodowy
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/21/0867
OBOWIĄZKI:
-prawidłowe i staranne wykonywanie pracy-wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z posiadanymi uprawnieniami- rzetelne prowdzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą-zachowanie zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Posiadanie uprawnien do wyk. badań technicznych na podstawowej SKP, doś zawodowe min. 3 lata.Rzetelne prowadzenie dokumentacji, organizacja pracy

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie