Praca: Doradca klienta (staż)


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Doradca klienta (staż)
Miejsce pracy: Świerkocin
Numer: StPr/21/0698
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Staż skierowany do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia. Wymagana znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE).

Miejsce pracy:

Świerkocin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta Biznesowego

  • FORTUM Sprzedaż Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Będziesz odpowiedzialny za: Aktywną sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie Budowanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych Realizowanie planów oraz...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • Adreams Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka

  • VRG S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń - CH Copernicus Dodane: 2021-05-15
    • W chwili obecnej do naszego butiku marki Wólczanka poszukujemy kandydatów na stanowisko: Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z...

  • Zobacz więcej