Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Doradca klienta
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/24/0094
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie towaru do sprzedaży, przyjęcie towaru i wyłożenie towaru (prasy); prezentowanie oferty firmy, pomoc klientom w wyborze produktu; budowanie relacji z klientami; realizacja założonych planów sprzedażowych; obsługa lottomatu, obsługa komputera; dbanie o porządek i estetyczny wygląd salonu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu