Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Doradca klienta
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/20/0515
OBOWIĄZKI:
Doradca klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta

  • OCHNIK S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: wczoraj
    • do salonu w Galerii Solnej w Inowrocławiu   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • Adreams Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    •       Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń Dodane: wczoraj
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów, zarówno B2C jak i B2B; Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami; Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów...

  • Zobacz więcej