Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Doradca klienta
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0125
OBOWIĄZKI:
staż na stanowisku doradcy klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta

  • Adreams Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: dzisiaj
    • Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży...

  • Zobacz więcej

  • Adreams Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: dzisiaj

  • Nationale-Nederlanden Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów...