Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Doradca klienta
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/21/0358
OBOWIĄZKI:
Doradca klienta w placówce partnerskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zobacz podobne oferty

  • Projektant

  • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Jeżeli: potrafisz projektować i aranżować wnętrza; śledzisz nowe trendy i rozwiązania; lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz słuchać i...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • Nationale-Nederlanden Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Realną możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Przychód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system...

  • Nationale-Nederlanden Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj