Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Doradca klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/1254
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta;- rozmieszczanie towaru;- przyjmowanie towaru;- wystawianie faktur;- przygotowanie towaru do wysyłki.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Glinki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Ubezpieczeniowy

  • Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Oferujemy Ci: Współpracę z trzecią największą grupą ubezpieczeniową w Polsce Wysokie dochody - oparte na pasie startowym oraz atrakcyjnym systemie prowizyjnym Elastyczny czas...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie Vistula

  • VRG S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Galeria Pomorska Dodane: wczoraj
    • W chwili obecnej do naszego salonu marki Vistula poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta jest osobą: odpowiedzialną za profesjonalną obsługę Klientów,...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • BEL-POL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz, Doradztwo techniczne, Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej. Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,...

  • Zobacz więcej