Praca: Doradca Techniczny

SPEŁNIAJ SIĘ, ROZWIJAJ I NIE MARTW O JUTRO

Polski producent pomp poszukuje pracowników na stanowisko

Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Grudziądz
Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w projektowaniu i doborze pomp i systemów pompowych
  • sporządzanie ofert technicznych i wsparcie dla działu handlowego i wycen w zakresie proponowanych rozwiązań
  • monitorowanie wyników przetargów i współodpowiedzialność za realizację sprzedaży
  • ścisła współpraca z działem R&D w zakresie zapotrzebowania rynku na nowe rozwiązania
  • udział w spotkaniach z klientami
Wymagania:
  • studia wyższe o kierunku ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub mechanicznym (budowa maszyn lub pokrewnym: mechanika, energetyka itp.)
  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji oraz technologii maszyn
  • mile widziana znajomość systemów CAD 2D/3D
  • zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • finansowe wsparcie socjalne
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów