Praca: Doradca ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Doradca ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0227
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych: komunikacyjnych, majątkowych oraz na życie; bieżąca obsługa polis; przyjmowanie opłat za polisy; sporządzanie raportów sprzedaży; drukowanie, skanowanie dokumentów związnych z obsługą klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie;staż dla kobiety w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy