Praca: Dozorca(nr 3368)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Dozorca(nr 3368)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3368
OBOWIĄZKI:
- ochrona obiektów w Parku Przemysłowym- kontrola ruchu kołowego i osobowego- praca w godz. 7-19, 19-7- dofinansowania do leków, paliwa, opieka medyczna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 700 - 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Dozorca-pracownik gospodarczy(nr 3402)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-23
    • -Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane osoby posiadające stopień...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik myjni - dozorca parkingu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dworzysko Dodane: 2020-11-17
    • MYCIE ZESTAWÓW TIR, MYCIE CYSTERN, MYCIE PODŁÓG, MYCIE PALETOPOJEMNIKÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI WYKONYWANYCH USŁUG, SPISYWANIE AUT NA PARKINGU, DOZOROWANIE PARKINGUWymagania...

  • Zobacz więcej
  • Woźna (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-10-30
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania inne: staż skierowany dla osób bezrobotnych do 30 r. życia

  • Zobacz więcej