Praca: Drukarz fleksograficzny / offsetowy

Drukarz fleksograficzny / offsetowy
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn  fleksograficznych lub offsetowych,
  • odpowiedzialność za jakość i wydajność druku,
  • nadzór nad okresową konserwacją maszyny.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii druku,
  • doskonała organizacja stanowiska pracy.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie 6.000 – 10.000 brutto + premia miesięczna + dodatki,
  • pomoc do relokacji - do 3 miesięcy dofinasowanie do mieszkania ( firma płaci czynsz ).
  • szkolenia branżowe
  • pakiet motywacyjny, m.in. karta Multisport, , wczasy pod gruszą, talony, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania.