Praca: Dyrektor Centrum

Ogłoszenie numer: 7534782, z dnia 2022-09-29

Klient portalu Praca.pl

Ogólnopolski dystrybutor FMCG, jedna z największych polskich firm zatrudni na stanowisko:

Dyrektor Centrum

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i budżet jednostki,
  • rozwój lokalnego rynku dystrybucji w kanale tradycyjnym,
  • realizowanie polityki zakupowej,
  • współpraca z kluczowymi klientami,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • monitorowanie i analiza rynku,
  • raportowanie o wynikach pracy.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dystrybucji FMCG,
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność planowania oraz analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość specyfiki sprzedaży detalicznej, logistyki i zakupów,
  • znajomość lokalnego rynku oraz sieci handlowych,
  • doskonała organizacja pracy,
  • praktyczne doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office- w szczególności arkusza MS Excel.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie, system motywacyjny wraz z bonusem rocznym,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dodatkowe benefity takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa,
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • udział w szkoleniach, konferencjach firmowych, integracjach.