Praca: Dyżurny ruchu


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Dyżurny ruchu
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/22/0380
OBOWIĄZKI:
kontrola kursów autobusów, tworzenie planów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, mechaniczne


Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista do spraw logistyki

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: 2022-06-24
    • Specjalista do spraw logistyki, koordynacja procesów transportowych, realizowanie procesów zaopatrzenia dystrybucji, nadzór nad dostawcami i odbiorcami Wymagania konieczne: Zawód:...

  • Zobacz więcej
  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

  • Schenker Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Dachtery 3 Dodane: 2022-06-16
    • Zakres zadań: Utrzymywanie kontaktu z klientem oraz firmami przewozowymi, Obsługa systemów IT w zakresie: przyjęcia, magazynowania, kontrolowania i przygotowania, a także...

  • Zobacz więcej
  • Technik logistyk

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grabówiec Dodane: 2022-06-14
    • obsługa komputera i urządzeń biurowych, kontakty z potencjalnymi kontrahentami Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera

  • Zobacz więcej