Praca: Ekspert do spraw kodowania przyczyn zgonu (nr 3597)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Ekspert do spraw kodowania przyczyn zgonu (nr 3597)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3597
OBOWIĄZKI:
GŁÓWNE OBOWIĄZKI: 1. Realizowanie prac związanych z opracowywaniem sprawozdawczości z zakresu zgonów, w tym:a) weryfikacja i bieżące kodowanie wszystkich przyczyn zgonu i stanów chorobowych opisanych na kartach zgonu zarejestrowanych w dedykowanej aplikacji,b) wyjaśnianie w porozumieniu z osobą stwierdzającą zgon wątpliwości co do jakości lub zasadności wpisania danej przyczyny zgonu,c) weryfikacja błędnie zakodowanych przyczyn zgonu,d) analiza zestawień kontrolnych i wojewódzkich z przyczynami zgonów.2. Zgłaszanie uwag i wniosków dotyczących realizowanego badania do Ośrodka Badań Demograficznych Urzędu Statystycznego w Olsztynie jako ogólnopolskiego koordynatora badania. 3. Współpraca z Departamentem Badań Demograficznych GUS w zakresie dodatkowych wyjaśnień organizacyjnych i merytorycznych związanych z kodowaniem przyczyn zgonu.DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ SIĘ W URZĘDZIE STATYSTYCZNYM W BYDGOSZCZY:- otrzymujesz umowę o pracę, co oznacza, że: - korzystasz z uprawnień przewidzianych w Kodeksie pracy,- Urząd odprowadza za Ciebie wszystkie składki,- okres zatrudnienia w Urzędzie zaliczany jest do stażu pracy;- otrzymujesz miesięczne wynagrodzenie zasadnicze oraz:- dodatek za wysługę lat w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, - dodatkowe wynagrodzenie roczne, popularnie zwane trzynastką, - nagrody okresowe i specjalne przyznawane nawet do trzech razy w roku,- nagrody jubileuszowe;Możesz liczyć na:- stabilne zatrudnienie,- pracę w miłej atmosferze,- ciekawe i zróżnicowane zadania,- pomoc we wdrożeniu się do nowych obowiązków,- dopasowanie godzin pracy do swoich potrzeb;- korzystasz z innych udogodnień: - dofinansowania do wypoczynku Twojego i dzieci, dofinansowania do działalności sportowo-rekreacyjnej i kulturalno-oświatowej, świątecznych bonów, czy pożyczki mieszkaniowej z preferencyjnym oprocentowaniem,- możliwości wykupienia ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA KONIECZNE: 1. wykształcenie wyższe preferowane ukończone studia na kierunku lekarskim; 2. co najmniej 3 lata pracy zawodowej (w przypadku studiów nielekarskich wymagane 3-letnie doświadczenie w pracy w placówkach medycznych, np. w zakresie statystyki medycznej); 3. znajomość Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych Rewizja X;4. znajomość zasad kodowania przyczyn zgonów zawartych w Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych - Rewizja X. Tom II. Zasady Kodowania;5. umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, znajomość pakietu MS Office;6. terminowość i rzetelność;7. samodzielność, organizacja pracy własnej i umiejętność działania pod presją czasu;8. odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy