Praca: Ekspert ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Ogłoszenie numer: 4483371, z dnia 2021-04-28

Klient portalu Praca.pl

Ekspert ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Aktywne Pozyskiwanie klientów,
  • Kompleksowa obsługa Klientów na podległym terenie,
  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych na danym terenie,
  • Współpraca z działami technicznymi firmy,

Wymagania

Poszukujemy osób, które są zainteresowane tematyką OZE i które posiadają doświadczenie w sprzedaży d2d.

Potrzebujemy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Nie boisz się działać w modelu d2d,
  • Znasz tematykę OZE lub chcesz ją poznać,
  • Wolisz wysokie prowizje od minimalnej podstawy,
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • Jesteś zawsze Ekspertem w tym co robisz,
  • Masz motywację do nauki i rozwoju.

Oferujemy

  • Wysokie prowizje już od zrealizowanego 1 kW,
  • Stabilność i gwarancję dużego koncernu,
  • Czytelną strukturę i brak pośredników,
  • Optymalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • Pełne wsparcie sprzedażowe, bezpośredni dostęp do działów technicznych firmy,
  • Szybki montaż,
  • Wysoką kulturę i miłą atmosferę pracy,
  • Gwarancję rozliczenia i wypłatę prowizji dwa razy w miesiącu,
  • Konkursy i imprezy integracyjne,
  • Umowę zlecenie lub umowę B2B.

Ty decydujesz ile pracujesz i ile zarabiasz, jesteśmy otwarci na twoje pomysły!

Podpisz z nami indywidualny kontrakt i sprzedawaj min.30 kW miesięcznie!