Praca: Elektromechanik maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Elektromechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Podborek
Numer: StPr/24/0195
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymanie i konserwacja maszyn2. Regulowanie obsługiwanych urządzeń mechanicznych,, elektrycznych i sterowniczych.3. Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn produkcyjnych.4. NAprawa bieżących usterek linii produkcyjnej.5. Zapobieganie awariom i prace konserwacyjne narzędzi produkcyjnych.6. Prowadzenie dokumentacji rejestru przeglądów.7. ZAkładanie dokumentacji maszyn.8. Ulepszanie i modernizacja maszyn9. Uprawnienia SEPI do 1 KW lub chęć przystąpienia do szkoleń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: automatyka, elektronika

Wymagania inne:

3letnie doświadczenie, zawodowe wykształcenie

Miejsce pracy:

Podborek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu