Praca: Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Elektromechanik
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/24/0030
OBOWIĄZKI:
zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń, w celu utrzymania ciagłości procesu produkcjibieżąca konserwacja i przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem i dokumentacją technicznąnaprawa oraz dbanie obieżące utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych,wykorzystywanych do produkcji wyrobów czekoladowych,ustalenie przyczyn awarii oraz problemów technicznych oraz prowadzenie prac konserwacyjnych maszyn i urzadzeń produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronika, elektromechanika,automatyka

Wymagania inne:

doświadczenie ma podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnympraktyczna wiedza i znajomość zagadnienń z zakresu mechaniki, elektromechaniki

Miejsce pracy:

Gostycyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi