Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych - elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Elektromonter instalacji elektrycznych - elektryk
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0882
OBOWIĄZKI:

układanie przewodów - kabli wykonywanie przewiertów, przebić montaż gniazd, lamp wykonywanie pomiarów elektrycznych prace konserwacyjne, porządkowe na placu budowy wykonywanie instalacji ziemnych - kabli, oświetleń zewnętrznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu