Praca: Elektromonter instalacji niskoprądowych - konserwator sprzętu ppoż st power 118/458/132/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Elektromonter instalacji niskoprądowych - konserwator sprzętu ppoż st power 118/458/132/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0459
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Elektromonter (utrzymanie ruchu, serwis)

  • Grupa ERBUD Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław, Janikowo Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: Prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń mechanicznych (remonty, serwis, utrzymanie ruchu na obiektach energetycznych i w przemyśle);...

  • Zobacz więcej
  • Elektromonter / Elektryk instalacji elektrycznych

  • P.W. Elnow mgr inż. Bartosz Nowak Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-05-10
    • Montaż tras kablowych Montaż oświetlenia Układanie kabli i przewodów Montaż gniazd i łączników Podłączanie rozdzielnic elektrycznych Instalowanie systemów BMS, DALI...