Praca: Elektromonter maszyn i urządzeń elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Elektromonter maszyn i urządzeń elektrycznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/4732
OBOWIĄZKI:

montaż i instalacja podzespołów, diagnozowanie i wyszukiwanie usterek różnego rodzaju maszyn elektrycznych, możliwość pracy w godzinach nocnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter maszyn elektrycznych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się narzędziami, obsługa elektronarzędzi, precyzja, kontrola jakości, umiejętność diagnozowania i wyszukiwania usterek w maszynach, dobry wzrok, znajomość specyfikacji pracy, czytanie rysunków technicznych, gotowość do pracy w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy