Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Elektromonter
Miejsce pracy: Borucin
Numer: StPr/21/0833
OBOWIĄZKI:

Montaż instalacji elektrycznej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Borucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Elektryk/Elektromonter (praca w delegacji)

  • ProPoint S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Grudziądz Dodane: dzisiaj
    • Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń...

  • Zobacz więcej
  • Elektryk - Elektromonter

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-25
    • Opis stanowiska: Praca przy montażu i demontażu instalacji fotowoltaicznej do mocy 1MW Praca na terenie Niemiec Wynagrodzenie 17-18€ za godzinę Wymagania: Doświadczenie...

  • Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

  • ESOLEO Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-22
    • Będziesz odpowiedzialna/y za: montaż instalacji fotowoltaicznych w części elektrycznej (montaż falownika, rozdzielni AC i DC, wykonanie tras kablowych, uziom, podłączenie,...