Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Elektromonter
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/23/0031
OBOWIĄZKI:
Budowa linii elektroenergetycznych kablowych oraz napowietrznych 0,4 kV oraz 15kV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Wymagania inne:

umiejętność i wiedza z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych, przyłączy elektroenergetycznych

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie