Praca: Elektryk

Obecnie do jednego z naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Trzciniec
Zadania:
  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Analizowanie przyczyn usterek,
  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych,
  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,
  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie zawodowe o kierunku elektrycznym / elektronicznym / automatyki,
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w zakładzie produkcyjnym,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1kV,
  • Znajomość automatyki opartej o sterowniki S5 i S7 mile widziana,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im,
  • Mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki, i mechaniki,
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Pracę z nowoczesnym środowisku technicznym,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Benefity, np.: opieka medyczna ENEL-MED, karta Multisport.
Kim jesteśmy

Xella Polska - jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budow­lanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności pub­licznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm han­dlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.