Praca: Elektryk- automatyk r127/3211-1580/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Elektryk- automatyk r127/3211-1580/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3217
OBOWIĄZKI:
Elektryk- automatyk, pracownik zmianowy w Dziale Utrzymania Ruchu:- wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków;- wykonywanie napraw i remontów;- sprawdzanie urządzeń AKPIA;- wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE

Wymagania inne:

wykształcenie co najmniej zawodowe kierunkowe: elektryk, automatyk lub pokrewne; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia energetyczne; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną; zdolności manualne i techniczne; komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, staranność, dokładność, odpowiedzialność; dwie zmiany: 07.00-19.00, 19.00-07.00

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku