Praca: Elektryk budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Tłuchowo
Numer: StPr/22/0666
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie i remontowanie instalacji elektrycznych, odgromowych i teleinformatycznych. Zasilanie placu budowy. Instalacja rozdzielni elektrycznych. Przygotowywanie tras przewodów - kucie: wnęk pod rozdzielnice; otworów pod puszki na osprzęt elektryczny oraz bruzd pod rurki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Tłuchowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku