Praca: Elektryk-elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Elektryk-elektromechanik
Miejsce pracy: Cierpice
Numer: StPr/20/1609
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe, - umiejętności techniczne złota rączka (elektryka), - wymagana kultura osobista,- dokładność i estetyka wykonywanych prac, - dyspozycyjność, kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych - prawo jazdy kat. B, - posiadanie uprawnień elektrycznych 1kV, będzie dodatkowym atutem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Miejsce pracy:

Cierpice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 21,5 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia