Praca: Elektryk / Elektromonter

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 2800 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres zadań:
  • montaż urządzeń i instalacji elektrycznej
  • łączenie szaf elektrycznych
  • weryfikacja obwodów instalacji elektrycznej
  • weryfikacja obwodów sieci ethernet
  • uruchamianie pojazdów szynowych i wagonów osobowych
Wymagania:
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki/elektroniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność praktycznego wykorzystywania przyrządów pomiarowych
  • umiejętności manualne przy montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowie o pracę, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny system motywacyjny, składający się z premii i świadczeń dodatkowych, w tym karta sportowa, karta kulturalna, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych, program inicjatyw KAIZEN)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego z dostępem do nowoczesnych technologii w jednej z największych firm w regionie
  • wysokie standardy BHP
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole