Praca: Elektryk (nr 1802)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Elektryk (nr 1802)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1802
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie ciągłosci ruchu linii produkcyjnych, maszyn i instalacji- diagnozowanie i usuwanie awarii- wykonywanie przeglądów prewencyjnych instalacji i urządzeń, maszyn- prace konserwatorskie- dbałość o sprawność elektryczno-techniczną urządzeń2 zmiany6-16, 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie / zawodoweMile widziane techniczneWymagane doswiadczenie w dziale utrzymania ruchu lub innym związanym z elektrykąUmiejętnośc czytania schematow elektrycznychUprawnienia SEP do 1kV gr. 1 i wyżejwiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, automatykiumiejętniość naprawy maszyn i urządzeń elektrycznychgotowość do pracy zmianowej

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy