Praca: Elektryk (nr 2127)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Elektryk (nr 2127)
Miejsce pracy: Radojewice
Numer: StPr/20/2127
OBOWIĄZKI:
nadzór i eksploatacja urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

uprawnienia na dozór i eksploatację do 1kV, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Radojewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu