Praca: Elektryk/ pracownik fizyczny r22/2611-1287/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Elektryk/ pracownik fizyczny r22/2611-1287/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2617
OBOWIĄZKI:
prace elektryczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

wykszt. zasadnicze zawodowe elektryczne, mile widziane doświadczenie w montażu i naprawie instalacji, odpowiedzialność, zaangażowanie, miejsce pracy: Włocławek i okolice

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku