Praca: Elektryk r158/2878-1436/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Elektryk r158/2878-1436/21
Miejsce pracy: Śmiłowice
Numer: StPr/21/2885
OBOWIĄZKI:
- Bieżące diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu sterowania elektrycznego, automatyki maszyn.- Przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn oraz prac konserwacyjnych.- Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki. - Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.- Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji.- Udział w projektach związanych z poprawą i optymalizacją funkcjonowania maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

wykszt. min. zasadnicze zawodowe kierunkowe, doświadczenie, uprawnienia SEP 1kV, umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych i elektronicznych, mile widziane orzeczenie lekarskie do celów sanitarno- epidemiologicznych, praca w godz.: 08.00-16.00, miejsce pracy: Śmiłowice 14, gm. Choceń

Miejsce pracy:

Śmiłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku