Praca: Elektryk r40/2641-1305/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Elektryk r40/2641-1305/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2647
OBOWIĄZKI:
montaż wind
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne, uprawnienia SEP do 1 kV, miejsce pracy Włocławek lub Toruń

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 493 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku