Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Elektryk
Miejsce pracy: Nowe Marzy
Numer: StPr/20/1012
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie sprzętu i urządzeń elektrycznych będących na wyposażeniu autostrady.Przeglądy sprzętu i urządzeń elektrycznych. Obsługa agregatów prądotwórczych. Prowadzenie dokumentów, urządzeń i wyposażenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: elektryk
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

Wymagania inne:

ogsługa urządzeń elektrycznych i agregatów prądotwórczych

Miejsce pracy:

Nowe Marzy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu