Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Elektryk
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/1287
OBOWIĄZKI:
Nadzór i naprawa elektryczna urządzen do produkcji i recyklingu folii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie, mile widziane upr.SEP,mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, umowa o pracę na 1 zmianę ( 7.30-15.30), wynagrodzenie brutto od 3100 zł-4200 zł/m-c

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu