Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Elektryk
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/1030
OBOWIĄZKI:
praca na wysokości powyżej 3 metrów, na zewnątrz budynków, - Wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych w budynkach od przyłączy: kucie bruzd w ścianach, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną,- Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień, rezystancji liniowych oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,-Montowanie i konserwowanie zabezpieczeń przeciwzwarciowych, przeciążeniowych i przeciwporażeniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: uprawnienia do eksploatacji i obsługi urządzeń elektroenergetycznych o napięciu do 1 kw

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego