Praca: Elektryk

KMW INVEST Sp. z o. o., przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Inowrocław
Opis stanowiska
  • Zapobieganie awariom urządzeń elektrycznych
  • Montaż urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Weryfikacja obwodów instalacji elektrycznych
  • Realizowanie bieżących napraw i remontów instalacji elektrycznych
  • Prowadzenie rejestru konserwacji i napraw oraz podejmowanie działań zapobiegających usterkom
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe - elektryk lub pokrewne
  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń i instalacji sieci typu SEP
  • Teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresy elektryki/elektroniki
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej ( w tym schematów elektrycznych)
  • Umiejętności praktycznego wykorzystania przyrządów pomiarowych
Oferujemy
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w miłym i zgranym zespole