Praca: Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Fakturzystka
Miejsce pracy: Jajkowo
Numer: StPr/24/0290
OBOWIĄZKI:
zapoznanie: z asortymentem; ze sposobem zamawiania i przyjmowania towaru na podstawie dokumentu dostawy; ze sposobem sprawdzania towaru pod względem ilościowym i jakościowym; ze sposobem przygotowania towaru do wywozu i wysyłki; ze sposobem naliczania marży; ze sposobem metkowania i układania towaru; ze sposobem wysyłania dokumentów związanych z obrotem całorocznym; ze sposobem przeprowadzania inwentaryzacji; ze sposobem obliczania różnic inwentaryzacyjnych; ze sposobem obsługi urządzeń technicznych; ze sposobem wystawiania faktur; ze sposobem dbania o czystość stanowiska pracy i sali magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe.

Miejsce pracy:

Jajkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy