Praca: Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Fakturzystka
Miejsce pracy: Cielęta
Numer: StPr/20/0760
OBOWIĄZKI:
wystawianie faktur oraz faktur korygujących do realizowanych zleceń, obsługa systemu do fakturowania COMARCH oraz programów MS Office, bieżąca obsługa kontrahentów, kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej i handlowej w firmie, bieżąca wspólpraca z biurem rachunkowym, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

min. poziom wykształcenia: średnie

Miejsce pracy:

Cielęta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy