Praca: Fakturzystka


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Fakturzystka
Miejsce pracy: Gąsawa
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet
Uprawnienia: Zaangażowanie i chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gąsawa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Fakturzystka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2021-02-27
    • Wprowadzanie do programu faktur zakupu, wypisywanie faktur sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej
  • Fakturzystka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bocheniec Dodane: 2021-02-24
    • ewidencjonowanie faktur zakupu i sprzedaży,organizacja pracy biurowej i dokumentów,organizacja korespondencji firmy,tworzenie tabeli, wykresów, cenników sprzedaży, dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Fakturzystka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gąsawa Dodane: 2021-02-23
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Zaangażowanie i chęci do pracy

  • Zobacz więcej