Praca: Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych
Miejsce pracy: Marcinkowo
Numer: StPr/22/0952
OBOWIĄZKI:

- wykonuje i nadzoruje procesy laminowania, powstawania modeli, form, wyrobów i półproduktów metodami ręcznymi i zmechanizowanymi - zajmuje się obsługą nadzorowaniem urządzeń i narzędzi stosowanych podczas procesu formowania - kontrolowanie prawidłowości procesów formowania i ich parametrów zgodnie z wymaganiami - wykonywanie obróbki mechanicznej i wykończającej uzyskanego wyrobu - przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz zasad i wymogów stanowiskowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Marcinkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie