Praca: Formierz/odlewnik


Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz
Formierz/odlewnik
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: 7/3/2021
OBOWIĄZKI:
formowanie i odlewanie detali z aluminium
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętności manualne


Wymagania inne:

podstawowa wiedza z zakresu odlewnictwa aluminium

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz



Zobacz podobne oferty

  • Sortowacz surowców wtórnych (nr 0916)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo Dodane: wczoraj
    • SORTOWANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH, OBSŁUGA TAŚMY SORTOWNI Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Operator linii recyklingu (nr 0917)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo Dodane: wczoraj
    • OBSŁUGA MASZYN DO RECYKLINGU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Formowacz ściernic (nr 0918)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: wczoraj
    • Praca na produkcji , ręczne formowanie części roboczej tarczy diamentowej z spoiwa na korpusie metalowym , sprasowanie go na prasie i przekazanie do dalszej obróbki. Wymagania...

  • Zobacz więcej