Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Fryzjer
Miejsce pracy: Działyń
Numer: StPr/22/0273
OBOWIĄZKI:

malowanie, strzyżenie damsko-meskie, modeling

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie, ponieważ bedzie to prawdopodobnie samodzielne stanowisko

Miejsce pracy:

Działyń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Fryzjer męski

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • Strzyżenie włosów, golenie zarostu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo

  • Zobacz więcej
  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Działyń Dodane: 2022-05-25
    • malowanie, strzyżenie damsko-meskie, modeling Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie, ponieważ bedzie to...

  • Zobacz więcej
  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kcynia Dodane: 2022-05-24
    • ukladanie, upinanie fryzur, koloryzacja, strzyżenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej