Praca: Glazurnik

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Glazurnik
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/22/0372
OBOWIĄZKI:

praca związana z w/w stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Glazurnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • prace ogólnobudowlane, układanie terakoty i glazury Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność układania glazury

  • Zobacz więcej
  • Glazurnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2022-05-10