Praca: Główny Informatyk / Specjalista ds. Informatyki

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Główny Informatyk / Specjalista ds. Informatyki
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kobylarnia
Zakres obowiązków:
  • kierowanie obsługą informatyczną organizacji
  • obsługa informatyczna procesów firmy budowlanej
  • gospodarowanie i nadzór nad zasobami informatycznymi i telekomunikacyjnymi firmy
  • zarządzanie dostępem do sieci Internet
  • nadzór nad funkcjonowaniem lokalnych sieci komputerowych firmy
  • planowanie, realizacja zakupów i zarządzanie informatycznymi zasobami sprzętowymi firmy
  • zakupy, konfiguracja i utrzymanie oprogramowania serwerowego i desktopowego
  • tworzenie i prowadzenie polityki dysponowania licencjami oprogramowania
  • obsługa pozostałych aktywności informatycznych w zakresie funkcjonowania firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Informatyka
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sprzętowych i systemowych budowy sieci LAN
  • umiejętność zarządzania przewodowymi i bezprzewodowymi sieciami komputerowymi LAN
  • umiejętność konfiguracji systemów operacyjnych serwerów danych i aplikacji serwerowych
  • znajomość zasad konfiguracji baz danych
  • umiejętność programowania w jednym ze środowisk: Java, Visual Studio, Joomla, itp.
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów elektronicznego gromadzenia i obiegu dokumentów
  • znajomość narzędzi analizy danych
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowy i oprogramowania systemów gromadzenia i analizy danych z przetworników pomiarowych
  • znajomość systemu SAP ERP
Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.