Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0077
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami,sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych,prowadzenie rozliczeń z ZUS i USprzygotowanie i składaniedeklaracji zgoszeń zgodnie z obowiązującymi przepisami,wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymipozostały zakres obowiązków zgodnie z ZKOP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu